Російські талісмани на Олімпіаді у Токіо

"Клізма і скажена хмарка": у мережі висміяли нові російські талісмани на Олімпіаді-2020 – найяскравіші коментарі

Olympic_Russia / Twitter

Цьогорічні символи мають певнй сенс, який невідомо як стосується Олімпіади

Олімпійський комітет РФ показав, як виглядатимуть талісмани їхньої збірної на Олімпіаді у Токіо. Побачивши їх, користувачі мережі не змогли стримати сміху та поділилися своєю реакцією у соціальних мережах. Про це повідомляє "Дивогляд". 

Цього року символами Росії стали Ведмедик-неваляйко і Шапко-кіт. Як виявилося, у кожного з них вкладено сенс. Так, ведмедик став компанійським веселуном, а кіт – його повною протилежністю. Як це стосується Олімпіади, залишається загадкою. 

"Якщо ви ще їх не знали, то саме час познайомитися. Ведмедик-неваляйко і Шапко-кіт - це талісмани нашої команди. Вони різні, у кожного свій характер і думка про все, що відбувається навколо", - йдеться у пості.

Юзери не змусили чекати на свою реакцію та дуже швидко рознесли вщент творіння росіян. 

Ось кілька найяскравіших коментарів під дописом:

Цікавим є й те, що нещодавно російські учасники Олімпіади отримали настанови щодо того, як треба відповідати на провокаційні питання журналістів, які можуть виникати під час Олімпійських ігор. Зокрема, вони можуть стосуватися Донбасу і Криму.

Натомість, комітет встиг підготуватися та заздалегідь продумав відповіді на каверзні запитання. Ось приклади кількох з них:

  • Провокації – "No comment";
  • Black Lives Matter – "Особиста справа кожного, але Олімпіада не повинна ставати майданчиком для акцій і жестів";
  • Окупація Криму і Донбасу – "Спорт має залишатися поза політикою";
  • Сексуальні домагання – "Я з цим ніколи не мав (-ла) справу в карʼєрі, але знаю, що така проблема існує в багатьох країнах".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що російські ЗМІ скандально назвали програму про паралімпійців.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ