Інстасамка

Не сподобався одяг: у Києві російська реперка обматюкала і вигнала зі свого концерту фаната – відео

instasamka / Instagram

У мережі жартують, що так і треба робити з тими, хто ходить на концерти російських "зірок"

На вихідних у київському клубі Фіфті відбувся концерт скандальної російської реперки Інстасамки. Росіянка вирішила, що може матюкатися і ображати своїх фанатів. А ті, судячи з усього, не проти. Про це повідомляє "Дивогляд".

У мережі з’явилося відео, на якому видно, як реперка перериває свій спів і раптом починає принижувати одного із глядачів.

"Що таке? А можна охорону? У мене є одна людина, яка мені не подобається в залі. Можна його вивести на х**? Ось ти, в панамці білій уйо***ній, провалюй звідси", – заявила Інстасамка. Вона додала, що їй не сподобалася футболка цього хлопця.

Фанат виявився не дуже гордим, тому доволі довго стояв і вислуховував образи. І лише після того, як весь зал почав хором скандувати "На х**", хлопець у білій панамі вийшов.

Після цього російська реперка продовжила свій виступ.

У коментарях під відео користувачі зазначили, що з тими, хто ходить на концерти російських виконавців в Україні, так і потрібно чинити.

  • "Це ж як треба себе не поважати, щоб піти до неї на концерт?"
  • "Ну ладно она -"кончита",а те кто кричали хором-"на*уй",кто!!!??? ДЕГРОДИРОВАННЫЕ!!!!! это страшно, толпа.....затопчут и не оглянутся."
  • "Це як тест на IQ. У кого більше 50 – туди не пройшов"
  • "Видел в другом паблике что тип пришёл со своей девушкой по ее желанию и был не в восторге , а этой шкуре не понравилось что он грустный был"
  • "Самое грустное что есть те кто слушает подобную *уйню"

Дивіться також: На Кіпрі туристка з Росії застрягла у саркофазі праведного Лазаря – відео

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ