Катя Царик

Режисерка концерту до Дня Незалежності прокоментувала скандал із гуртом Грін Грей

katyatsarik / Instagram

Музиканти заявили, що їх викинули зі списку через російську мову

Режисерка святкового концерту до 30-річчя Незалежності України Катя Царик прокоментувала скандал, який розгорівся після звинувачень учасників гурту Грін Грей (Green Grey) у тому, що "їх намагаються стерти з української історії".

В інтерв’ю KP.ua Царик пояснила причини, з яких гурт виключили зі списку учасників концерту, передає "Дивогляд".

"У нас з хлопцями йшли переговори, ми говорили про постановки, ми бачили їх на нашому концерті, тому що це знаковий гурт. Допоки не відбулася подія, яка поставила нас у ступор і шокувала. Я говорю про відео, яке Мурік запостив на своїй сторінці в інстаграмі. І проблема не в тому, що він висловив своє невдоволення. Ми живемо у вільній країні, вільні у висловлюваннях своїх думок, тільки не треба плутати свободу слова з безкультурним фактом того, як це було виражено. Йшлося не зовсім же про закон, йшлося про мову. І форма, в якій це було виражено, нас образила. Думаю, образила будь-якого українця, який поважає свою країну. Нам здалася некоректною така поведінка, тому ми ухвалили рішення, що нам одне з одним не по дорозі", – прокоментувала конфлікт Царик.

Нагадаємо, соліст Green Grey Мурік показав, як він "поважає" українське законодавство і українську мову. Це відео набуло розголосу після того, як гурт обурився, що їх з піснею "Под дождем" викинули зі списку учасників великого концерту на "Олімпійському".

Хоча у Green Grey вважають, що від їхньої пісні відмовилися, бо вона російською мовою, насправді на концерті до Дня Незалежності будуть виступати не лише україномовні виконавці. Повний список учасників дивіть тут.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ