Натовпи фанатів на концерті прихильника Путіна: Баста виступив в Одесі – фото, відео

Instagram / ibiza_beach_club

Активісти, які обіцяли російському співаку "незручні питання", так і не прийшли

У неділю, 8 серпня, в одеському клубі "Ібіца" відбувся концерт скандально відомого російського співака Басти (Василя Вакуленка), який відзначився неодноразовими заявами на підтримку Владіміра Путіна і незаконними виступами у Криму. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Думская".

Журналісти повідомляють, що як перед входом до клубу, так і в залі зібрався величезний натовп. Звичайно ж, без масок і жодної дистанції.

Одеські активісти перед концертом обіцяли, що на виступ прийде "велика кількість патріотично налаштованих людей, які завчасно купили квитки на концерт". Вони мали поставити Вакуленку "незручні питання". Але акивісти так і не з’явилися, тож охорона закладу, додаткові наряди поліції і спортивні хлопці в чорному залишилися без роботи.

Нагадаємо, у кінці червня Баста вже виступав в Одесі, а за кілька днів до цього і в Києві.

У січні 2018 року Мінкульт включив Василя Вакуленка до списку осіб, які загрожують безпеці України, однак у вересні 2020-го Басті знову дозволили відвідувати Україну і проводити тут концерти.

Серед "хітів" Басти – пісня про кримський міст, який міст "з'єднав два береги Росії".

Нагадаємо, нещодавно свої концерти в Одесі анонсували також російські гастролерки Ані Лорак та Світлана Лобода.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ