Яремчук, Баста та Миколенко

"Дякуємо, що хоч не з російськими солдатами": мережа обурена спільним фото гравців збірної України з репером Баста – фото

mikola_16 / Instagram

Спортсмени та музикант могли зустрітися на курорті

Українські футболісти, Роман Яремчук і Віталій Миколенко, опублікували спільний знімок з російським репером Василем Вакуленком, також відомим як Баста. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram гравця збірної України Віталія Миколенка.

На фото, опублікованому в Instagram-Stories 13 липня, всі троє перебувають, ймовірно, на відпочинку. Судячи з усього, вони проводять час у Анталії (Туреччина), бо саме там нещодавно розмістив фото Яремчук із дружиною і дитиною.

Яремчук, Баста та Миколенко
Яремчук, Баста та Миколенко
Фото: mikola_16 / Instagram

Публікацію з Бастою не оминули увагою українські націоналісти. Менш ніж за добу ексголова одеського осередку "Правого сектора" Сергій Стерненко написав, що йому соромно за Яремчука та Миколенка. Його у цьому підтримало багато користувачів мережі.

"Футболісти Миколенко та Яремчук виклали фото з Вакуленком "Бастою", який відзначився гастролями в окупованому Криму, участю в пропагандистських заходах і підтримки його окупації і нападом його охорони в Києві на питання українця про Крим. Може, Яремчук і Миколенко не в курсі, що на країну, за яку вони виступають, напала Росія і постійно вбиває українців? Ну дякуємо, що хоч з російськими солдатами не фотографуються поки", – написав він у Telegram-каналі Sternenko.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що гол українського футболіста може стати найкращим на Євро-2020.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ