NASA

NASA призупинило роботу над космічним посадковим модулем через судовий позов Безоса

Shutterstock

Власнику Blue Origin не сподобалось, що його компанія не бере у цьому участі

Національне космічне агентство NASA призупинило свою діяльність щодо виробництва місячного посадкового модуля через позов Джефа Безоса. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ABC News.

Кілька місяців тому NASA уклало угоду з компанією SpaceX, що належить Ілону Маску. За цією угодою відбуватиметься розробка та будівництво спеціального космічного корабля для посадки людини на Місяць. Вартість угоди оцінюється у $2,89 млрд.

Джефу Безосу не сподобалось, що його компанія Blue Origin не бере у цьому участі, тож він написав позов до суду, у якому вказав на певні порушення з боку космічного агентства. Однак, сама влада жодних порушень у NASA не виявила.

Незважаючи на це, космічне агентство США вирішило тимчасово призупинити роботи з будівництва модуля до 1 листопада включно. 

"В обмін на тимчасове припинення роботи сторони погодилися прискорити графік судових розглядів. В організації додали,що вони співпрацюють з Мін'юстом США і сподіваються на своєчасне вирішення ситуації", – йдеться у повідомленні NASA.

А раніше Джефф Безос пропонував NASA близько $2 млрд, якщо агентство підпише з його компанією угоду на будівництво космічного корабля.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ