Falcon 9

SpaceX відправила ракету Falcon 9 до Міжнародної космічної станції

NASA

Запуск відбувся в рамках місії Crew-2

Компанія SpaceX у співробітництві із NASA запустила ракету Falcon 9 з пілотованим кораблем Crew Dragon. Вона тримає курс на Міжнародну космічну станцію (МКС). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter Національного управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA). 

Запуск відбувся 23 квітня з мису Канаверал в рамках місії Crew-2. Вже через добу корабель потрапить до МКС та висадить на станції екіпаж у складі чотирьох астронавтів з трьох різних країн світу.

Вчені перебуватимуть на борту наступні шість місяців та проведуть понад 200 наукових експериментів. У цей час чинний екіпаж станції незабаром повернеться на Землю.

Це вже другий політ капсули до станції. Вперше її використовували під час випробувального пілотованого польоту до МКС навесні минулого року. 

А раніше "Дивогляд" розповідав, що у травні минулого року на приватному космічному кораблі відбувся перший в історії політ людини у космос.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше