МКС

У російських астронавтів на МКС закінчилася їжа – їх підгодовують американці

Shutterstock

Російський шатл із провізією має вирушити лише 15 лютого

Із російськими космонавтами, які перебувають на Міжнародній космічній станції, сталася прикрість — у них закінчилися запаси їжі. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на ЦУП.

Зазначається, що це пов’язано з тим, що пуск вантажного корабля "Прогрес", який мав привезти росіянам провізію, перенесли аж на 15 лютого.

Американські астронавти вирішили виручити колег із біди і поділитися з ними провіантом. Вони вже передали на російську частину МКС 13 контейнерів з їжею.

Зараз на МКС перебуває 7 людей — росіяни Сергій Рижиков і Сергій Кудь-Сверчков, 4 американці Майкл Гопкінс, Віктор Гловер, Шеннон Волкер, Кетлін Рубенс, а також японець Соїті Ногуті.

Зазначимо, це не вперше у російських космонавтів на МКС виникають проблеми. Наприкінці серпня у російському модулі зафіксували витік повітря. Росіяни спробували залатати дірку пластиліном і скотчем, але це не спрацювало.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ