Олександр Лукашенко

Білорусь позбавили права приймати чемпіонат світу з хокею

Shutterstock

Турнір мали провести з 21 травня до 6 червня

У понеділок, 18 січня, Міжнародна федерація хокею ухвалила рішення перенести Чемпіонат світу з хокею-2021 з Мінська. Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

Це обумовлено проблемами безпеки, які не може контролювати федерація. Стверджується, що рішення, ухвалене  після перевірок, є неуникним.

Цікаво, що експерти звертають увагу на проблеми з коронавірусом у Білорусі та на політичну ситуацію, яка останнім часом вкрай нестабільна. В IIHF зазначили, що передусім варто брати до уваги безпеку тих, хто міг би відвідати країну для перегляду спортивних змагань.

За словами президенту федерації Рене Фазеля, експертів засмучує ця ситуація, оскільки в IIHF хотіли сприяти тому, щоб чемпіонат світу допоміг у вирішенні соціально-політичних проблем в Білорусі.

Турнір мали провести з 21 травня до 6 червня на території Білорусі та Латвії. У федерації вважають, що чемпіонат світу можуть провести в Ризі, але можливі й  подальші зміни.

У Білорусі від 9 серпня – часу президентських виборів - тривають протести. Активісти вважають переможницею перегонів опозиціонерку Світлану Тихановську і вимагають відставки Олександра Лукашенка.

За цей час тисячі людей потрапили до в'язниці. Мітингарів б'ють та катують. Десятки людей зникли безвісті.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ