МКС

Російські космонавти усунуть витік повітря на МКС за допомогою скотчу

hyser.com.ua/

Раніше дірки пробували заліпити пластиліном, але це не допомогло

Екіпаж Міжнародної космічної станції полагодить дірку в проміжній камері російського модуля "Зірка", через яку відбувається витік повітря, за допомогою скотчу. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на переговори членів екіпажу МКС.

Повідомляється, що Підмосковний центр управління польотами дав вказівку російському космонавту "ретельно загерметизувати всі зварювальні шви камери скотчем по всій довжині". На думку росіян, скотч допоможе зупинити витік повітря.

Скотч вирішили використати після того, як космонавти спробували заліпити два можливих джерела витоку повітря пластиліном, але це не допомогло.

Витік на модулі "Зірка", за даними "Роскосмосу", спричинив загальне зниження атмосферного тиску на МКС на 1 мм рт. ст. за 8 годин.

Нагадаємо, це вже не вперше на МКС фіксують витік повітря. У серпні астронавт із США провів три дні у російському модулі через незначну розгерметизацію в американській частині станції.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ