NASA

Компанія Безоса судитиметься з NASA через угоду з Ілоном Маском

Shutterstock

У Blue Origin вважають, що для здійснення вдалої місії на Місяць необхідно залучити два потужних космічних постачальника

Космічна компанія Джеффа Безоса Blue Origin хоче судитися з NASA через місячну угоду з Ілоном Маском. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Від самого початку Національне космічне агентство мало розподілити дану угоду між двома компаніями, що належать Безосу та Маску. Однак, було прийняте рішення віддати угоду на суму $2,9 млрд SpaceX.

Причиною цього є брак коштів, оскільки Конгрес виділив NASA лише $850 млн з запитаних $3,3 млрд.

Це рішення не сподобалось Джеффу Безосу, тож він подав позов до суду з проханням розподілити цю угоду між двома компаніями. У Blue Origin вважають, що для здійснення вдалої місії на Місяць необхідно залучити два потужних космічних постачальника. Саме у цьому випадку їм вдасться перевезти астронавтів на Місяць вже у 2024 році.

"Ми переконані, що проблеми, які з'явилися в процесі цього тендеру, повинні бути вирішені, щоб відновити справедливість, створити конкуренцію і гарантувати безпечне повернення американців на Місяць", – заявили в Blue Origin.

Від NASA відповіді на судовий позов ще не надходило, однак компанія повинна надати її до 12 жовтня включно. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Джефф Безос заплатить NASA $2 млрд за угоду на будівництво космічного корабля.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ