Юлія Бабич і Емма Сенцова

"Двері досі відчинені": мама дитини Сенцова відповіла на його пост про особисте життя

Юлія Бабич / Facebook

Колишній політв’язень назвав стосунки із мамою своєї третьої дитини невдалими

Український режисер, колишній бранець Кремля Олег Сенцов вирішив прояснити питання щодо своїх стосунків із матір’ю його третьої дитини. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Я не полюбляю говорити про моє особисте життя, тому що це моє особисте життя, але деякі факти потребують роз'яснень, щоб не відбувалось непорозумінь", - написав Сенцов у своєму Facebook.

"Минулого року в мене народилась донька Емма. З її мамою в мене були невдалі і тому нетривалі стосунки. Звістка про появу майбутньої дитини з'явилась, коли вони вже закінчились. Але діти ні в чому не винні, їх треба любити завжди, навіть якщо батьки не живуть разом". - пояснив режисер.

Після цього посту мама дівчинки, журналістка і активістка Юлія Бабич, також вирішила прокоментувати ситуацію. Вона обурилася, що чоловік вирішив винести на публіку особисте, хоча вона сама до цього весь час мовчала.

"Я не можу написати це коментарем під його постом, тому що я заблокована. Тому поясню тут. Я не знаю, чи є в Емми тато. Він досі називає стосунки, від яких народилась дитина, помилкою". - написала Бабич, - "Емма - його донька. Я хочу, щоб він був в її житті. Та поки що не бачу взаємного бажання."

"Я не знаю, чи є у Емми тато. Можливо, з’явиться колись. Двері досі відчинені. Але в Емми є мама... І ще: я вважаю, що в нас були ВДАЛІ стосунки! Бо в них народилось Диво! Найкраща дівчинка у всьому світі!", - резюмувала жінка.

Нагадаємо, дівчинка Емма народилася у середині грудня. Режисер уже має двох дітей від попереднього шлюбу – доньку Аліну (2002 року народження) та сина Владислава (2004). З дружиною Аллою Сенцов розлучився ще 2016 року. Жінка залишилася в тимчасово окупованому Криму та підтримала російську анексію.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ