В Індії з села вигнали мавпу – та пройшла 20 км і повернулася, щоб "помститися" кривдникам

В індійському селі Коттігехара (штат Картатака) вирішили вигнати самця виду макак боннет (Macaca radiata), який часто збирав фрукти та залишки людської їжі, а згодом почав відвідувати околиці школи, що злякало дітей. Людям це вдалося, але тварина подолала понад 20 км і повернулася заради "помсти".

Місцеві жителі звернулися до уряду, щоб тварину відловили. На місце подій прибули експерти, але їм спочатку не вдалося зловити мавпу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на News 18.

Читайте також: Дівчина влаштувала підставне весілля, щоб помститися колишньому – відео

Вони звернулися за допомогою до громадян, які мали відвести примата у необхідному напрямку. Серед них був чоловік на ім'я Джагадіш, який вирішив заманити тварину, але та несподівано на нього напала та сильно вкусила за руку.

Індійця це сильно налякало, а тому він спробував втекти. Втім, мавпа від нього не відчепилася та почала його переслідувати. Чоловік сховався у своїй моторикші (моторизований транспортний засіб), але примат почав рвати її покриття.

До операції довелося залучити групу з понад 30 осіб, які змогли загнати тварину у пастку. Тоді працівники лісового управління відвезли відвезли її у ліс Балур і випустили там. Це знаходиться близько за 22 км від села Коттігехара.

"Мені було дуже лячно. Скажена мавпа переслідувала мене всюди. Вона вкусила мене так сильно, що мій лікар сказав, що мої рани гоїтимуться щонайменше місяць. Я не можу водити свою моторикшу, а це мій хліб. Крім того, у той день я не пішов додому, побоюючись, що мавпа піде за мною. У мене вдома маленькі діти. Що робити, якщо вона нападе на них? Я досі дуже боюся", – зізнався Джагадіш.

Macaca radiata
Macaca radiata
Фото: Shutterstock

Читайте також: У Бельгії жінці заборонили відвідувати зоопарк, бо вона надто близько спілкувалася з мавпою – відео

Однак, мавпа вирішила не залишатися у лісі – замість цього вона застрибнула на вантажівку та спокійно повернулася у село менш ніж за тиждень. Постраждалого від її нападу індійця дуже злякала ця новина, бо він почав очікувати помсту.

"Я відчув, як у мене по спині пробіг холодок, коли почув, що мавпа повернулася в село. Я сам зателефонував до лісового управління і попросив негайно вжити заходів. Я не виходив на вулицю. Я знаю, що це та сама мавпа, тому що минулого разу ми всі помітили відмітний знак на її вусі", – зізнався він.

Експерти не змогли пояснити, чому цей макак вирішив "мститися" саме Джагадішу.

"Ми справді не знаємо, чому мавпа напала на одну людину. Ми не знаємо, чи заподіяв він будь-якої шкоди тварині раніше або це була просто негайна реакція. Однак це вперше, коли ми бачимо, як мавпа поводиться таким чином, хоча мавпи, що нападають на людей, не є чимось особливим", – розповів фахівець з вилову мавп.

На щастя індійця, мавпу зловили вдруге, але цього разу її випустили у далекому лісовому масиві. Джагадіш сподівається, що тварині не вдасться вдруге повернутися у село, але він на всяк випадок вирішив провести вдома кілька днів поспіль.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Індії змія вкусила чоловіка, а той її загриз і помер.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше