"Вища іронія": чоловік зізнався у вбивстві дружини, але знайденому тілу виявилося 1,6 тис років

У 1959 році художниця-портретистка і любителька подорожей Маліка де Фернандес зустріла Пітера Рейн-Бардту, який зробив їй пропозицію через дві години після знайомства, а вже через чотири години вони стали подружжям

Однак, після кількох місяців вони розлучилися і жінка знову стала присвячувати час подорожам. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на IFLS

Для цього Маліка користувалася знижками на авіаквитки Пітера, бо він працював в авіакомпанії. Чоловік вирішив залишитися у своєму котеджі в Англії. Через два роки після їх розлучення Фернандес безслідно зникла, а Рейн-Бардта зробили підозрюваним номером один.

Правоохоронці ретельно обшукували його помешкання, але не знайшли свідчення того, що чоловік будь-яким чином порушив закон, не кажучи вже про вбивство своєї колишньої жінки. Цю справу не могли розкрити протягом 20 років до того моменту, поки не знайшли частину тіла у торф'яному болоті, що знаходилося неподалік від будинку Рейн-Бардта.

Розслідування
Розслідування
Фото: Shutterstock

Знайдена жіноча голова змусила криміналістів припустити, що їй від 30 до 50 років. Згодом правоохоронці пред'явили докази Рейн-Барду.

"Це трапилося так давно. Я думав, про мене ніколи не дізнаються", – розповів поліції підозрюваний.

За його словами, одного разу Фернандес з'явилася у котеджі та почала йому погрожувати тим, що всім розповість про його нетрадиційну сексуальну орієнтацію, якщо він не дасть їй грошей. У ті часи подібна схильність вважалася злочином в Англії.

"Я був у повній люті", – стверджував Рейн-Бардт.

Він розповів, що схопив жінку і почав її трясти. Згодом чоловік усвідомив, шо вона померла.

"Я був шокований і не міг ясно мислити. Єдине, що спало на думку – це заховати її", – поділився спогадами Рейн-Бардт.

Вбивця розчленував тіло колишньої жінки сокирою і спробував її спалити, але це йому не вдалося. Саме тому він відніс тіло до найближчого болота та кинув у воду.

Торф'яне болото
Торф'яне болото
Фото: Shutterstock

Варто зазначити, що утворення торф'яних боліт відбувається внаслідок того, що розкладаються органічні речовини. При накопиченні сфагнового моху в достатній кількості для утворення боліт у них з'являються кислоти, які можуть чудово зберігати тіло.

Яскравим зразком цього явища є Людина з Толлунда. Так, у минулому столітті в Данії знайшли голову чоловіка, що помер близько 2,4 тис років тому. Їй вдалося так гарно зберегтися завдяки торф'яним болотам.

Людина з Толлунда
Людина з Толлунда
Фото: Sven Rosborn/Wikimedia Commons

Можливо, якщо би Рейн-Бардт знав про це, то він би не зізнався в тому, що вбив Фернандес. Однак, все склалося інакше.

Головний слідчий і детектив-інспектор Джордж Ебботт був стурбований тим, що вдалося знайти тільки голову жінки. Саме тому він відправив череп експертам, щоб вони його краще проаналізували. Згодом ті зрозуміли, що в болоті знайшли частину тіла римських часів.

"Череп зберігався в торф'яному болоті більше 16 століть і, очевидно, не має ніякого відношення до Маліки. Але вища іронія полягає в тому, що його відкриття привело безпосередньо до арешту підсудного і до його докладного визнання", – розповів прокурор Мартін Томас.

Про це дізнався Рейн-Бардт і спробував відкликати своє зізнання, але цього йому не вдалося, бо присяжні усього за 3 години визнали його винним у вбивстві. Наразі тіло Маліки досі не знайдено.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про шокуючі теорії змов, які виявилися правдою.

Дивіться також відео 5 каналу: ПАМ'ЯТІ "ДА ВІНЧІ": "Якщо ти не хочеш бути в ярмі і рабом, то треба боротися"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше