Лавина

Завдяки снігу і печиву: американець майже тиждень провів під сніговими завалами і вижив

Shutterstock

Медики не виявили у чоловіка жодних ознак переохолодження

Американець шість днів провів у сніговому завалі і дивом залишився живим, передає "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Колишній співробітник агентства NASA і математик 81-річний Джеррі Журе потрапив у сніговий шторм у горах Каліфорнії, де випало 90 см снігу. Через негоду він втратив керування автомобілем, в результаті чого транспорт з'їхав з дороги і опинився у заметі.

Чоловік не зміг витягнути свій транспорт зі снігу і залишався всередині нього доки буря не затихла. Упродовж шести днів Джеррі Журе чекав на допомогу. В машині у нього були вітровка, легка ковдра і готельний банний рушник, за допомогою яких він намагався зігрітися.

Джеррі економив паливо і заряд акумулятора, тому заводив машину лише на короткі проміжки часу, щоб не замерзнути всередині неї.

За шість днів рятувальники на гелікоптерах помітили автомобіль Джеррі Журе, який спочатку сприйняли за камінь. Онук математика Крістіан розповів, що служба порятунку ледве встигла, оскільки у пілотів залишався низький рівень палива.  

Джеррі доправили у лікарню, де медичні працівники були здивовані тим, що у чоловіка не було жодних ознак преохолодження, а всі життєві показники трималися в межах норми.

Крістіан розповів, що весь цей час його родич харчувався печивом і круасанами, які були в машині. Замість води у нього був сніг.

"Він вижив завдяки снігу, круасанам і печиву", – сказав його онук.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що США накрила потужна снігова буря.

Дивіться також відео 5 каналу: Важливо аби тріо Україна-Молдова-Грузія не розпалося: разом в ЄС – Хеладзе

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ