Прапор США

Моторошна історія: у США зниклого безвісти 8 місяців тому чоловіка знайшла його дружина у гардеробній – фото

Фото із відкритих джерел

Жінка рідко коли відчиняла її, бо там було багато сміття

Дженніфер Медж з Іллінойсу (США) знайшла тіло свого мертвого чоловіка у гардеробній через 8 місяців після того, як його було оголошено зниклим безвісти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

27 квітня минулого року жінка повідомила про зникнення свого чоловіка Річарда Меджа. Поліція обшукала будинок подружжя та виявила там дивний запах, але чоловіка не знайшли, а запах усунув сантехнік.

Правоохоронці описали помешкання як "житло для накопичувачів", але ніде не знайшли Річарда, після чого розпочалося розслідування. Була інформація, що востаннє чоловіка бачили, коли він залишав будинок у синіх джинсах і футболці. За словами його сина, востаннє він бачив батька на роботі, коли той пішов отримати ключ від сховища.

Жінка та її зниклий чоловік
Жінка та її зниклий чоловік
Фото: Fox 2 / Facebook

Однак у грудні минулого року, через 8 місяців після зникнення, Дженніфер пішла по різдвяні прикраси, під час чого знайшла муміфікований труп свого чоловіка, захований глибоко в шафі.

За її словами, вона рідко коли відчиняла шафу, бо там було багато сміття. Поліція встановила, що Річард скоїв самогубство.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік зізнався у вбивстві дружини, але знайденому тілу виявилося 1,6 тис років.

Дивіться також відео 5 каналу: Тимофій Шадура. ГЕРОЯ РОЗСТРІЛЯЛИ за слова "Слава Україні!"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ