Літак

Літак летів із мертвим пілотом у кабіні, бо його колега думав, що це розіграш

Shutterstock

Медики назвали причину смерті

В аеропорту Блекпула (Велика Британія) здійснив посадку літак, на борту якого був мертвий пілот. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Поруч із мертвим пілотом весь час сидів його колега, але капітан вважав, що той його розігрує, не реагуючи на слова та дії. Тільки після приземлення було встановлено, що другий пілот втратив свідомість. За його життя боролися пожежна команда аеропорту та медики швидкої допомоги, але марно.

Виявилося, що 57-річний пройшов медогляд тільки за 4 місяці до трагедії, і його допустили до польотів. Він приєднався до подорожі на борту легкого літака G-BORL, бо через погоду для польоту потрібні були два пілоти.

За словами іншого пілота, незабаром після злету голова його колеги відкинулася назад.

"Перший пілот подумав, що товариш жартує та розігрує його, вдаючи, ніби дрімає. Він навіть помислити не міг, що з колегою щось не так. Під час приземлення літака голова інструктора впала на плече першого пілота. І навіть тоді капітан все ще був впевнений, що його розігрують", – йдеться у медичному звіті.

Згідно з інформацією Медичного департаменту Управління цивільної авіації, інструктор помер від гострої серцевої недостатності. Тепер фахівці мають переглянути рекомендації щодо охорони здоров'я, але одночасно з цим вони зазначили, що подібні випадки, спричинені серцевими хворобами, трапляються рідко.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії на конкурсі з поїдання млинців жінка подавилася, але продовжили їсти задля перемоги, внаслідок чого померла.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗАХІДНІ ТАНКИ ЗА ТРИ ДОБИ? Легендарний танкіст АДАМ вразив у Час Онлайн

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ