сєргєй шойгу

Зять шойгу засудив війну в Україні та назвав путіністів "Z-бидлом" – фото

відкриті джерела

Такий поворот подій не сподобався росіянам

Зять міноборони рф шойгу Олексій Столяров засудив війну росії проти України і назвав прихильників путінського режиму "Z-бидлом". Детальніше про це розповідає "Дивогляд".

російський фітнес-блогер Олексій Столяров, який одружений із дочкою міністра оборони росії шойгу, у день річниці війни росії проти України засудив дії диктатора путіна, назвав його прихильників "Z-бидлом" і порадив їм не кричати про патріотизм, а самим стати тими самим "героями" і приєднатися до армії.

Все розпочалося з того, що Столяров "вподобав" допис російського журналіста Юрія Дудя, якого на росії визнали "іноагентом". У своїй публікації Дудь показав одну з будівель на Камчатці, яка має не дуже свіжий вигляд, і нагадав, що треба "свій дім привести до ладу, а не лізти в чужий із гранатометом наперевіс і вчити його мешканців життя".

На фотографії так званий "іноагент" показав комуналку одного з прихильників путіна, який помер, так і не дочекавшись кращих умов для життя від держави.

"Ця будівля (як і сама Камчатка) – нагадування: нам би свій дім привести до ладу, а не лізти в чужий із гранатометом наперевіс і вчити його мешканців життя. Українському народу й усім людям із Росії, Білорусі та інших країн, які виступають проти цієї війни, – підтримка і якнайшвидшої перемоги над злом", – написав журналіст.

Щоправда, підтримка такої позиції зятем шойгу не сподобалась росіянам. Telelegram-канал Moscow calling нагадав, що Столяров більшість часу проводить за кордоном, "зокрема в Дубаї (ОАЕ), країні, де розташовано одну з найсильніших резидентур цру на Близькому Сході й у світі взагалі".

Столяров не став мовчати і ще більше підігрів скандал, назвавши прихильників путінської війни проти України "Z-бидлом". Він порадив їм "йти на фронт, а не пизд*ти".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як російських чиновників по всьому світу "привітали" з річницею війни.

Дивіться також відео 5 каналу: "Весь світ це має бачити": бійці "Холодного Яру" показали вже третій фільм про війну в Україні

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ