У москві "вчитель року" знімав порно-ролики з ученицями у стінах школи

У москві "вчитель року" знімав порно-ролики з ученицями в стінах школи

Baza

На "педагога" порушили кримінальну справу

На москві "Вчителя року" звинувачують у зйомках порно-роликів з ученицями, передає "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал Baza.

Повідомляється, що 39-річний Ніколай працював учителем інформатики у московській школі 1324. Він став лауреатом конкурсу "Учитель року" та учасником "ТОП-50 учителів інформатики росії".

Педагога звинувачують у статевому контакті з неповнолітніми школярками та зйомці порнографічних відеороликів просто у приміщенні школи. Слідчі розповідають, що наразі відомо щонайменше про двох неповнолітніх порноакторок, відео з якими було зняте у 2019 і 2021 роках.

Проти вчителя інформатики порушили кримінальну справу за ст. 242.2 кримінального кодексу рф – "Використання неповнолітнього з метою виготовлення порнографічних матеріалів або предметів".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії вдовам ліквідованих в Україні окупантів компенсують життя чоловіків ковбасою.

Дивіться також відео 5 каналу: російсько-українська війна в комп'ютерних іграх і допомога ЗСУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ