путін в "Лужниках"

На росії під час мітингу в лужніках скрипалькам увімкнули фонограму гітари – відео

скріншот

На концерті зібралися головні путіністи, які співали пісні під фанеру

російський диктатор владімір путін продовжує замулювати поразки на фронті урочистими концертами. Так, у московських лужніках провели музичний мітинг на честь свята 23 лютого. Звичайно, що без курйозів не обійшлося. Детальніше про це розповідає "Дивогляд".

У середу, 22 лютого, росіянам влаштували мітинг-концерт на честь свята 23 лютого – дня захисників вітчизни. У мережі цей захід прозвали "путінгом".

На концерті зібралися головні путіністи, які співали пісні під фанеру. Зокрема, циркач олег газманов, який чомусь під час виступу почав віджиматись, шаман "я рускій", і навіть дюжев, який вже давно не "космос" з "бригади".

Але найсмішніший момент стався, коли під час одного з номерів організатори заходу увімкнули скрипалькам фонограму гітари. Цей "незручний" момент режисери залагодили, переключившись на трибуни, але по обличчях присутніх можна було помітити, наскільки "якісно" організатори підготувалися до концерту.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії вдовам ліквідованих в Україні окупантів компенсують життя чоловіків ковбасою.

Дивіться також відео 5 каналу: російсько-українська війна в комп'ютерних іграх і допомога ЗСУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ