путін

У лужніках перед виступом путіна виконали українську похоронну пісню – відео

5 канал

Дуже влучний натяк

Мітинг-концерт у лужніках не міг пройти без виступу російського президента владіміра путіна. І здавалося б, нічого дивного, але перед його виходом на сцену музиканти виконали українську похоронну пісню "Пливе кача", передає "Дивогляд".

У середу, 22 лютого, у московських лужніках відбувся проплачений концерт до дня захисника вітчизни. Мережу розривають відео і фото з цього заходу, який прославився своїми показовими виступами.

Так, користувачі активно обговорюють "дівчинку з Маріуполя", яка збиралася "від щирого серця" привітати "визволителів" за порятунок, але забула сценарій.

Ще більше сміху викликав виступ музикантів, які виконали українську похоронну пісню просто перед виходом на сцену російського диктатора путіна.

Композицію "Пливе кача" у переробленому вигляді присвятили "визволенню" Маріуполя від "укрнаціоналістів". Раніше її вже виконували на красній площі у москві у травні 2022 року. У тексті згадуються "демони" з батальйону "Азов", завод Азовсталь та інші українські військові.

Що цікаво, автори переробленої версії Акім Апачов та Дарія Фрей виконали пісню українською мовою. Акім Апачов – уроженець Маріуполя, який з перших днів війни підтримує дії росії.

Відеокліп до композиції зняли на руїнах Маріуполя, але YouTube заблокував його за "мову ворожнечі".

Оригінальну пісню "Пливе кача" в Україні вважають рекрутською, похоронною. Особливо популярною вона стала під час Революції Гідності, її виконували під час панахиди за загиблими.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ