російські пропагандисти

Пропагандистські "перли": про що говорили росіяни на початку війни в Україні

5 канал

Чого лише варті "грандіозні" плани росіян захопити Київ за 2-3 дні і повністю окупувати Україну за кілька тижнів...

На початку збройної агресії, коли військова техніка зс рф перетнула український кордон, серед путіністів панувало справжнє божевілля. Вони створювали криваві плани по захопленню України, які були реалізовані лише у їхній уяві.

Так, рашо-пропагандистка маргарита симоньян запевняла, що українці зустрінуть окупантів з "хлібом і сіллю", а насправді ж зустріли з квитками на концерт кобзона і салютами по їхній техніці.

путіністка навіть уявляла, як рашисти святкуватимуть парад на київському Хрещатику. Танки зс рф дійсно дісталися центра Києва, але у розбитому вигляді.

Варто пригадати й перли екс-"регіонала" олега царьова, який був впевнений, що ЗСУ будуть розбиті за лічені години. Власне, те саме пророкував і славнозвісний проросійський блогер анатолій шарій.

Пропагандисти поширювали різні фейки про втечі бійців ЗСУ з поля бою і покинуту техніку, але не зазначили, що насправді ж так вчиняли росіяни. Чого лише вартий рашистський танк, який викрали цигани на тракторі.

Читайте також: І знову на тракторі: український фермер викрав ворожу зенітку – відео.

"Дивогляд" зібрав для вас лише частину пропагандистських перлів, щоб пригадати ті "грандіозні" плани, які так і залишилися в уяві рашистів:

Дивіться також відео 5 каналу: "Просто получілі пі*ди": як план рашистів "за 3 дні" переріс у РІК НЕЗЛАМНОСТІ УКРАЇНИ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ