Лобода

Лобода випустила українську пісню до річниці війни в Україні – відео

lobodaofficial / Instagram

Користувачі мережі задалися питанням: де був її патріотизм останні 9 років, коли вона працювала на російську аудиторію?

Співачка Світлана Лобода, яка останні 9 років активно виступала перед російською аудиторією, випустила пісню українською мовою, передає "Дивогляд".

За словами співачки, нову композицію "По-українськи" вона присвятила кожному громадянину України, який продовжує боротися за свободу у своїй незалежній державі.

У відеокліпі Лобода показала руїни, на які перетворилися окуповані міста в результаті повномасштабного вторгнення росії в Україну. Всі учасники кліпу (у тому числі й сама Лобода) постали у костюмах за традиційними українськими мотивами. Деякі з них взяли у національних музеях.

Артистка відмітила, що начебто з кожним днем все більше дивується і надихається стійкістю українського народу.

"Я захоплююся сміливістю, непохитністю, жагою до перемоги кожної людини в Україні. В свою чергу, я, як артистка, постійно перебуваю у пошуку художніх образів, які б підкреслювали глибинну історію українців, втілювали дух свободи", – сказала Світлана Лобода.

Реакція мережі була різною. Одні захопилися творчістю артистки, а інші задалися питанням, де був її патріотизм останні 9 років, коли вона працювала на російську аудиторію.

Варто також відмітити, що російські підписники співачки були незадоволені тим, що виконавиця раптово переключилася з росії на Україну. На їхню думку, раніше російськомовні пісні ставали хітами, а зараз – "не чіпляють":

  • "Раніше що не пісня, то хіт. А зараз ці пісні тільки для української аудиторії, вони не чіпляють, вони нецікаві. Співала б нормально, рано чи пізно все закінчиться, і що далі?";
  • "Україна без допомоги Америки та Європи вже давно впала б!";
  • "99.9% хітів російською співала, а тепер згадала рідну мову";
  • "Смішно";
  • "Скотилася".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що громадянка рф накинулася на українську співачку.

Дивіться також відео 5 каналу: Донати від українців впали катастрофічно. Деякі фонди можуть закритися – волонтерка

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ