Філіп Кіркоров

"Приховує, що гей, але не приховує, що під*рас": Цибульська розповіла про справжню сутність путініста Кіркорова

Shutterstock

Певний час артистка співпрацювала з "королем расійської естради"

Українська співачка і телеведуча Оля Цибульська згадала "недобрим словом" путініста Філіпа Кіркорова, з яким понад 10 років тому активно співпрацювала, повідомляє "Дивогляд". 

В одному зі своїх інтерв'ю артистка розповіла, що після перемоги у талант-шоу у 2007 році вона певний час співпрацювала з "королем расійської естради" Філіпом Кіркоровим. Цибульська зізналася, що він постійно допомагав їй, давав поради і, разом із цим, намагався просувати у російський шоубіз.

Однак, співачка твердо стояла на тому, що хоче виступати в Україні, для української публіки. Таке рішення не сподобалося любителю расії, тому він різко припинив цю "дружбу", чим шокував співачку.

"У 2007 році ми поїхали у великий тур по Україні. Ми були в Криму, ми об'їздили дуже багато міст. Філіп нас брав до себе в команду. Він розповідав якісь інсайди, як працювати на сцені, де слухати монітор та інші професійні штуки. Ми готувалися до запису пісень. Потім я сказала, що я не можу, я повертаюся в Україну. Розпався наш дует", – поділилася Цибульська.

Ситуація з Кіркоровим дала артистці зрозуміти, як слава змінює людей. Разом із цим, жінка розповіла й про нетрадиційну сексуальну орієнтацію Кіркорова і не зрозуміла, чому він це приховує, а ось свою сутність "під**аса" виставляє:

"Я для себе на прикладі Філіпа зрозуміла, чому артистів колись не ховали з нормальними людьми на одному кладовищі. Тому що, мабуть, у артистів є ця бл**ська продажна... навіть не душа, я не знаю, як це назвати. Для мене, як для людини, яка неодноразово з ним в житті перетиналася, і в роботі, і в якихось приватних розмовах, завжди було загадкою, чому він приховує, що він гей, але не приховує, що він такий під*рас", – сказала знаменитість. 

До цього Ольга додала, що зараз їй дуже соромно за колишню "дружбу" з Кіркоровим, який сьогодні підтримує путінський режим, а разом із ним і вбивства мирного українського населення.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що путініста Кіркорова з ганьбою вигнали з аеропорту Кишинева.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ