Філіп Кіркоров

путініста Кіркорова з ганьбою вигнали з аеропорту Кишинева

Shutterstock

Осоромлений російський патріот був вимушений повернутися до рашкостану

Путініста Філіпа Кіркорова, який підтримує війну в Україні, не пустили до Молдови. Детальніше про цей курйоз розповідає "Дивогляд".

Повідомляється, що знаменитість намагався зайти до VIP-залу міжнародного аеропорту Кишинева, але його не впустили. Прикордонники відверто заявили російському артисту, що йому заборонено в'їзд на територію Молдови. 

Осоромлений російський патріот був змушений повернутися до рашкостану.

"У Кишинівському міжнародному аеропорту ухвалено рішення про відмову у в'їзді до Республіки Молдова деяким іноземним громадянам. Під час проведення контролю за встановленими протоколами з'ясувалося, що умов для дозволу на перетин державного кордону не дотримано", – заявили молдавські правоохоронці.

До речі, нещодавно Кіркоров відвідав окупований Крим і виступив перед пораненими російськими окупантами. Він назвав вбивць українського народу "героями" і підтримав війну в Україні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що кацап, який втратив на війні в Україні кінцівку, похизувався своєю травмою і знову зібрався йти вбивати людей.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ