"Ми всіх уб'ємо!": путінський прихвостень Охлобистін зібрався на війну в Україну

world-fact.ru

"Це кльово! У нас зараз у всіх таке піднесення! Таке щастя!"

російський актор і посіпака путінського режиму Іван Охлобистін заявив, що збирається на війну в Україну разом зі своєю дружиною, повідомляє "Дивогляд".

Він повідомив, що 30 років разом з усіма росіянами чекав на можливість "вбити тих, хто їх принижував" (нібито). 

путініст не приховує, що пишається армією росії, яка нещадно вбиває людей та руйнує міста України. Більш того, актор підтримує такі дії і сам готовий долучитися до них.

"Я ось виїжджаю на бойові дії і всіх обдзвонюю. Бо, мені здається, я не повернуся. Тому ти мене пробач там за все, якщо що було... Може, я інвалідом буду... Через Ростов їдемо, два конвої – з гуманітаркою там, то, се... Відвезу, а потім воювати! Ти ж російський! Я навіть не знаю, як тобі пояснити... Це кльово! У нас зараз у всіх таке піднесення! Таке щастя! Ми підірвемо цей світ! Ми всіх уб'ємо!" – з таким повідомленням Охлобистін звернувся до письменника Олександра Ніконова.

Письменник розповів, що Охлобистін зателефонував йому у стані алкогольного сп'яніння і, ймовірно, не контролював свої слова. Навіть коли Ніконов сказав, що росія вже програла цю війну, актор продовжив запевняти його у зворотньому, хоча й не виключав такої можливості.

"Навіть якщо трапиться неможливе, і ми програємо, це означає, що разом з нами програє весь світ. Нічого не буде! Буде великий нуль. І ми всі готові до цього Апокаліпсису! Весь народ згоден. І ти не уявляєш, до якої міри! В єдиному пориві! Всі, з ким я говорив, всі за перемогу! Поети, художники... Ми вб'ємо всіх! Нам не потрібен такий світ, в якому немає нашої перемоги... Ми чекали на це тридцять років. Тридцять років нас принижували. І тепер таке щастя... нарешті, Господи, я поїду туди", – продовжив Охолбистін.

Що ж, побажаємо актору швидше дістатися місця призначення, адже українського чорнозему вистачить на всіх кацапів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії "Бучанську різанину" з гордістю зображають на футболках.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ