Буча

"Можемо поVторити": на росії "Бучанську різанину" з гордістю зображають на футболках – фото

Дмитро Кулеба / Twitter

Товар швидко набув популярності у кацапії

Трагедія, яка відбулася в містечку Буча, Київської області, стала відома усьому світу. Український народ ніколи не пробачить росіянам цих знущань та вбивств мирного населення. Але їм, здається, це й не потрібно.

На росії ймовірно пишаються вчинками путінської армії в Бучі. Там почали створювати спеціальні футболки про цей геноцид, які користуються попитом, повідомляє "Дивогляд".

Одяг із написом "Бучанська ріZанина – можемо поVторити" дуже швидко став популярним у кацапії. На футболках зображено росіянина з ножем, який ріже свиню (саме з цією твариною на росії порівнюють українців).

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що російський дипломат на засіданні ООН випадково визнав, що у геноциді в Бучі винна рф.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ