Суддя

на росії школярі засудили вчительку, яка "неправильно" розповідала про війну в Україні – аудіозапис

Shutterstock

Думка педагога не сподобалася владі країни-агресора, яка навіть забороняє називати війну в Україні "війною"

На рф школярі "настукали" на вчительку, яка розповідала про війну в Україні зі своєї точки зору, повідомляє "Дивогляд". 

Курйозний випадок трапився у місті Пенза в училищі олімпійського резерву. 55-річний педагог на ім'я Ірина Ген розповідала двом своїм ученицям про війну в Україні.

Усю інформацію вона подавала, опираючись виключно на свою точку зору, а отже інформація цілком відрізнялася від тієї, яку подають російські джерела.

Одна з учениць сказала, що "росію не допустили на змагання Європи", але вчителька визнала таке рішення справедливим. Педагог відмітила, що Україна – це "суверенна держава із суверенним урядом", а поки росія не почне поводитися цивілізовано, вона залишатиметься вигнанцем.

Розмову записали на диктофон, а згодом передали у відповідні органи.

Звичайно, що така думка не сподобалася владі країни-агресору, яка навіть забороняє називати війну в Україні "війною". "Правильним" там називають визначення "спеціальна операція". 

Щодо вчительки відкрили справу за ч.2 ст.207.3 Кримінального кодексу рф. Їй загрожує покарання до 10 років позбавлення воли або штраф у розмірі 5 млн руб.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що російський депутат висунув вимоги США, у яких йдеться про повернення Аляски та відшкодування санкцій.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ