Знищена російська техніка на Миколаївщині

На росТБ розповіли про значення окупантських символів і жорстко осоромилися

Facebook / Генштаб ЗСУ

Такої маячні ми ще не чули

Сьогодні техніка окупантів заполонила Україну і продовжує їздити містами нашої держави. Українці знають, що виявити ворога можна, зокрема, за символами "V" і "Z".

На росії спробували пояснити, що означають ці маркування та виправдатися, але знову осоромилися на весь світ. Детальніше про це розповідає "Дивогляд". 

Як з'ясувалося, визначні символи окупантів, що розміщуються на бойовій техніці, не латинські, а кириличні. Росіяни запевняють, що букви "V" та "Z" є символами "споконвічно російського" давньослов'янського алфавіту.

Повідомляється, що техніка, яка "звільняє" Донбас, позначається буквою "Z" ("земля"). На росії це пояснюють тим, що "Донбас – це руська земля".

А ось та техніка, що має букву "V" ("іжиця"), їде на Київ. У перекладі з кирилиці дати "іжицю" означає випороти. кацапи відмічають, що саме з такою метою рф іде на Київ. 

Користувачі мережі з різних країн світу були обурені такою нахабною заявою росіян. Більшt того, вони відмітили, що на росії переписали цю "легенду" під себе.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як завести та викрасти танк окупантів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ