російський танк Т-72

Якщо немає трактора: як завести та викрасти танк окупантів – відеоінструкція

Shutterstock

Дотримання кожного з цих пунктів допоможе вам швидко і без проблем стати водієм військової техніки

російські окупанти, які незаконно вторглися на нашу землю з війною, з перших днів почали добровільно здаватися в полон захисникам України. При цьому вони кидають свою військову техніку просто посеред вулиці, у тому числі й танки.

Якщо ви раптом побачили такий транспортний засіб, але не маєте зі собою трактора, то "Дивогляд" залишає для вас інструкцію, як привести танк у рухомий стан без сторонньої допомоги.

На Facebook-сторінці Територіальної оборони ЗС України оприлюднили інструкцію – як завести танк. Її створили польські блогери. Завдяки цим порадам ви зможете завести такі танки, як Т-72 і Т-90, які найчастіше використовують росіяни. 

 
  • Як завести ворожий танк?

Займіть зручне сидяче положення всередині техніки і натисніть найбільшу кнопку "маса".

Далі увімкніть усі перемикачі, а після цього відкрийте заслінку зліва і увімкніть решту перемикачів. Танк готовий до руху.

Натисніть на гальма і витисніть зчеплення. Після чого одночасно затисніть дві кнопки зліва. Таким чином ви приведете в дію масляний насос. Натисніть на газ і танк завівся. 

Керування танком дещо відрізняється від керування автомобілем. Перед вам два важелі по боках, саме вони відповідають за рух техніки. При русі прямо важелі можна не смикати. 

Також не забувайте заправляти танк. За інформацією, на 100 км руху ця військова техніка споживає близько 700 л дизельного палива.

  • Детальна відео інструкція

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/watch/?v=692614408749669"]

Нагадаємо, ті, хто не знає як правильно завести танк може скористатися методом циганів з Херсона, які викрали техніку окупанта за допомогою трактора. Не такий швидкий, проте й не менш ефективний спосіб.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше