Рогозін спробував пожартувати у Twitter, але вкотре осоромився рівнем свого інтелекту – фото

militaryparitet.com

Варто також відмітити той факт, що політик дуже любить видаляти свої дописи, коли вони стають причиною скандалу та обговорень

Скандальний російський політик дмитро рогозін є постійним головним героєм жартів у мережі. Він всіляко намагається демонструвати, що вміє жартувати, але назвати це гумором дуже важко. 

В одному зі своїх постів у Twitter рогозін спробував висміяти ідею Ілона Маска щодо створення нової соцмережі, у якій не буде заборонена свобода слова.

"Відмінна ідея, містере Маск! Я пропоную вам на вибір кілька назв нової соціальної мережі, які вам повинні сподобатися:

1. Фарфоровий трон.
2. Кишкові твіти.
3. Мамо, я це зробив!", – написав рогозін.

Перша назва має своє пояснення. Вона пов'язана з твітом Маска, в якому він відмітив, що половину своїх дописів він створив на "фарфоровому троні" (унітазі).

Інші два варіанти назви для соцмережі також пов'язані з цим предметом інтер'єру, але створені вже фантазією самого рогозіна.

Варто також відмітити той факт, що політик дуже любить видаляти свої дописи, коли вони стають причиною скандалу та обговорень, тому його пости необхідно одразу ж фіксувати.

Користувачі мережі почали залишати під дописом свої коментарі, які виявилися значно смішнішими за саму публікацію. Ілон Маск вирішив промовчати з цього приводу, або просто зайнятий важливішими справами.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росТБ розповіли про значення окупантських символів і жорстко осоромилися.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше