російський окупант "Чмоня"

Без сліз не глянути: полонений кацап "Чмоня" став мемом в Інтернеті – відео

mashkakrashka228 / TikTok

Прізвисько відповідає зовнішньому вигляду росіянина

російський загарбник андрій рязанцев, який у березні потрапив у полон українських військових, став новим мемом у мережі, повідомляє "Дивогляд". 

Окупант настільки популярний, що йому навіть вигадали особисте прізвисько "Чмоня". Щоправда, це прізвисько не зовсім позитивне, зате відповідає зовнішньому вигляду росіянина, не схожого на загарбника.

Коли у мережі оприлюднили фотографії кацапа, більшість українців порівняли його з дитиною, якій дали зброю в руки. Однак, якщо подивитися його світлини з повсякденного життя, то "Чмоня" здається звичайним середньостатистичним чоловіком.

@mashkakrashka228

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що кацапські військові в лісі намагалися наздогнати вантажівку, що поїхала без них.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ