володимир путін

Екстрасенс розповів, коли помре путін

1tv.ru

На росію чекають переломні моменти, які порадують українців

Президента рф путіна зневажає весь світ. Його дії на території України неможливо пояснити і тим паче виправдати. Велика кількість людей з нетерпінням чекає на відставку путіна з поста, однак, у декого думки ще більш серйозніші.

Зокрема, учасник телевізійного шоу "Битва екстрасенсів" Олександр Кантоністів повідомив, що у цьому році росії варто чекати на переломні моменти.

Учасник Битви заявив, що вже наприкінці березня розпочнеться так звана "зачистка" всіх тих, хто не догодив путіну. Триватиме це до 6 квітня, а ось середина місяця можливо порадує нас виведення окупаційних військ з території України. 

Ще більш радісною стала новина про те, що вже до кінця літа президент росії може попрощатися з цим світом і своїм життям.

"З початку червня для путіна починається найкритичніший період в його житті – це будуть спроби отруєння і фізичної розправи над диктатором. У путіна, швидше за все, загостриться манія переслідування, психічні розлади позначаться на його рішеннях стосовно керівництва РФ. Репресії можуть загостритися – свої люди йому будуть здаватися зрадниками. Це призведе до необдуманих вчинків, які надалі йому тільки нашкодять", – повідомив маг.

"Пік життя путіна спостерігається до серпня-вересня 2022 року. У цей період дуже висока ймовірність його смерті. Швидше за все, вона настане посеред його кабінету", – додав Олександр.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що путін провів "прямий ефір" з клітки. До речі, також стало відомо, що це нібито "прямий ефір" путіна "несподівано" перервався.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ