на виступі путіна в Лужниках діджеєм був працівник держохорони

на виступі путіна в Лужніках діджеєм виявився працівник держохорони – фото

Telegram / Київ оперативний

"Боїться бункерний, ой, як боїться"

Тиждень тому президент рф путін "вийшов до людей" на концерті, присвяченому річниці анексії Криму, який відбувся на стадіоні Лужніки. На кадрах можна було побачити вже відомі обличчя акторів, що раніше брали участь в інших заходах.

Разом із цим, увагу привернув діджей, який насправді ж є співробітником державної охорони рф. Це лише підтверджує той факт, що путін боїться і відчуває, що йому щось загрожує.

Саме через це впродовж усього концерту він перебував за скляною решіткою, висота якої сягала 6 м і мала непробивні властивості.

"Боїться бункерний, ой, як боїться", – йдеться у коментарі.

Увагу цьому відео приділила й колишня прес-секретарка президента України Юлія Мендель, яка помітила підозрілих акторів на відео. На її думку, путін використовує однакових акторів в одному й тому самому одязі. 

"Чи, може… це просто одне й те саме відео, використане і в 2021-му, і в 2022-му? До речі, колорадські стрічки у формі літери Z – лише у телеведучих. Серед аудиторії таких стрічок нема", – написала Мендель.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії впевнені, що чеченці змогли вбити Бандеру.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ