Каньє Вест і Владімір Путін

Репер Каньє Вест хоче зустрітися з Путіним у Росії – партнер зірки

Колаж із фото kanyethegoatwest / Instagram і Shutterstock

Артист планує поєднати концерт і церковну службу зі спеціальним гостем

Відомий американський репер Каньє Вест планує відвідати Москву для проведення шоу, куди він хоче запросити російського президента Владіміра Путіна. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Billboard.

За словами партнера зірки Аміра Садана, РФ стане для Веста "другою домівкою", бо він там буде проводити багато часу. Також артист бажає організувати у Москві шоу Sunday Service – гібрид концерту і церковної служби.

Садан стверджує, що репер запросить туди Путіна в якості спеціального гостя. Це може статися вже весною чи літом, в залежності від графіка музиканта.

Однак, за словами представника зі зв'язків із громадськістю репера П'єра Ружье, ця новина не відповідає дійсності:

"Повністю сфабриковано. Вигадка або видавання бажаного за дійсне з боку цих російських людей", – передає його слова видання The Rolling Stones.

До речі, раніше ми писали про те, що Каньє Вест назвав себе молодим Путіним:

"Я Путін. Я молодий Путін. Я усвідомив, що як Владімір (Путін – "Дивогляд"), коли зрозумів, що культура – це нафта. Культура – ​​це енергія. А я – король культури останні 20 років і продовжу бути ним наступні 2000 років"

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ