Жінка на тлі фотографів

Знаменитості найбільше цікавлять людей з низьким інтелектом – учені

Shutterstock

На одне питання експеримент все ж таки не відповів

Угорські вчені провели дослідження та встановили, що серед одержимих життям знаменитостей людей частіше спостерігаються низькі інтелектуальні показники. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BMC Psychology Journal.

Науковці стверджують про взаємозв'язок між поганим вирішенням когнітивних тестів і "поклонінням знаменитостям". Це не пояснюють ані соціально-економічні, ані демографічні фактори.

До експерименту залучили 1763 учасників, які проходили тести щодо словникового запасу, вміння рахувати, грамотності, рівня доходу, освіти та свого ставлення до зірок. Наприклад, йшлося про те, чи відчуває себе респондент зобов'язаним знати про особисті звички знаменитостей або про їх особисте життя.

Згідно з результатами тесту, учасники з нижчими показниками у когнітивних тестах більше цікавляться життям популярних персон і загалом світу шоу-бізнесу.

Варто зазначити, що під час експерименту дослідники так і не встановили, чи фактор зацікавленості життям знаменитостей – причина чи наслідок низького інтелекту. А ви здивовані результатами цього дослідження?

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що вчені дізналися, як інтелект впливає на успішність людей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ