Багата людина

Неочікуваний факт: учені дізналися, як інтелект впливає на успішність людей

Shutterstock

Для великих досягнень є потреба в інших речах

Нобелівський лауреат з економіки Джеймс Хекман проводив дослідження і з'ясував, що на успішність людини інтелект впливає максимум на 2%. Про це повідомляє Inc.

Він із іншими експертами аналізував результати IQ-тестів, а також тестів особистості і характеру, які проходили жителі Великої Британії, США та Нідерландів.

"Виявилося, що всього лише 1-2% успіху залежали від інтелекту. Іншими словами, одні тільки бали IQ не мають значення, коли справа стосується матеріального благополуччя", – стверджує лауреат.

Однак ті, хто краще проходив тест, у майбутньому інколи отримували більше грошей за свою роботу, але, на думку Хекмана, на це не впливають вроджені здібності мозку.

Скоріше за все, для успішності велике значення має характер, а саме сумлінність і відкритість. Дослідження показало, що успішні люди мають більш розвинені завзятість і здатність до співпраці.

"Що все це означає? Замість питання: "Чи є у мене мізки, щоб домогтися успіху?" – запитайте себе: "Чи є у мене характер?" – стверджує Хекман.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що стоматолог розповів усю правду про чищення зубів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ