Сім'я чистить зуби

Розвінчуємо міфи: стоматолог розповів усю правду про чищення зубів

Shutterstock

Як правильно доглядати за зубами?

Німецький дантист Маркус Фелбер розповів  популярні міфи про догляд за ротовою порожниною, які можуть зашкодити здоров’ю ваших зубів. Про це пише журнал Focus.

  • Багато людей вважає, що краще чистити зуби не лише вранці і ввечері, а після кожного прийому їжі.

Однак, за словами лікаря, чищення зубів одразу після їжі може пошкодити емаль. Потрібно трохи зачекати, поки на зубах відновиться захисна кислотна оболонка. Також не варто пробувати "почистити" зуби, з'ївши яблуко. Найімовірніше, фрукт пошкодить емаль. 

  • Лікар порадив звертати увагу на спосіб чищення. Багато людей рухає зубною щіткою згори донизу. Але це може пошкодити ясна і слизову оболонку. Краще очищати зубний наліт рухами вправо-вліво.
  • Для відбілювання зубів часто використовують соду або засоби з її вмістом. Але регулярне використання такого методу також здатне пошкодити емаль.
  • А от зубну нитку варто не забувати використовувати щодня.

Раніше "Дивогляд" публікував прості, але дуже корисні рекомендації, які не лише подарують вам красиву усмішку, а й допоможуть зберегти здоров’я. Адже, як відомо, від стану ротової порожнини може залежати робота всього організму.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ