Віртуальне тренування

Тренування 8D: професійний тренажер проводитиме заняття у віртуальному режимі

Rezzil

Ефективність таких тренувань не поступається реальним

Симулятор професійних тренувань Rezzil, випущений британським розробником цифрових інструментів для тренування футболістів, проводитиме спортивні заняття через додаток. 

Про це йдеться на офіційному сайті Rezzil.

Додаток має назву Rezzil Player 21. Його було засновано на професійних рішеннях, які застосовують тренери професійних футбольних клубів, таких як Paris Gt. Germain, Manchester United і Liverpool FC.

Rezzil Player 21 наразі суміщається тільки з гарнітурами HTC Vive і Steam Valve Index. Також додаток потребує контролерів Vive Tracker, які слід закріпити на взутті і налаштувати так, щоб система вільно оцінювала їх положення в просторі. Це дозволить дуже точно розпізнавати не тільки факт влучання по віртуальному м'ячу, а й з якою швидкістю та під яким кутом виконувався удар. 

В результаті цього у користувача по-справжньому буде відточуватись техніка гри, проте позмагатися з іншими віртуальними футболістами не вдасться, оскільки симулятор розраховано саме на тренування, а не на гру. 

У цей час, відео, на якому 88-річна бабуся вперше грає у віртуальний симулятор американських гірок, набрало більше мільйона переглядів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ