Навіщо чоловіку соски і чи можна зламати пеніс: цікаві відповіді на дивні запитання

Зізнайтеся, хоча б раз у житті виникало питання, для чого чоловікам соски, якщо вони не вигодовують дитинчат молоком?

"Дивогляд" вирішив зібрати найцікавіші і найбільш чудернацькі питання про наше тіло і знайти на них відповіді. Отож:

Навіщо чоловікам соски?

Чоловік
Чоловік
Фото: Shutterstock

Чоловічі і жіночі ембріони приблизно до 6 тижнів розвиваються абсолютно однаково — за жіночою подобою. До цього часу встигає розвинутися незначна частина тканини грудних залоз і соски. Потім активується Y-хромосома і починають діяти чоловічі гормони, а подальший розвиток грудей як вторинної статевої ознаки блокується. Після цього вже ембріони хлопчиків починають набувати чоловічих статевих ознак.

Ось тому у чоловіків є соски і частина грудних тканин, які можуть реагувати на жіночі гормони і навіть збільшуватися під їхнім впливом. У чоловіків навіть трапляється рак грудей (приблизно 1% від загальної кількості випадків цього захворювання).

А ще, на сосках є дуже багато нервових закінчень. Тому для багатьох людей (як чоловіків, так і жінок), соски є потужною ерогенною зоною.

Дивіться також: Без жодних операцій: блогерка поділилася лайфхаком, як збільшити груди за допомогою одягу – відео

Чи можна зламати пеніс?

Чоловік
Чоловік
Фото: Shutterstock

І так, і ні. У пенісі немає ні кісток, ні хрящів. Тому перелом у класичному розумінні тут неможливий. Але, коли чоловічий статевий орган перебуває в ерегованому стані, його дуже легко травмувати.

Перелом пеніса — це пошкодження каверозних (печеристих) тіл, які забезпечують ерекцію. Найчастіше таке стається під час грубого статевого акту, коли статевий член сильно перегинається або вдаряється. Той, кому не пощастить зазнати такої травми, почує характерний тріск і сильний біль. Потім починається внутрішньотканинна кровотеча і з’являється гематома. Такий стан вимагає негайного звернення до лікаря.

Дивіться також: У Данії для дітей зняли мультик про діда з найдовшим у світі пенісом – відео

Чи шкідливо хрустіти пальцями?

Пальці
Пальці
Фото: Shutterstock

В дитинстві багато з нас чув “не хрусти пальцями — це небезпечно!”. Вважається, що ця звичка може спровокувати виникнення артриту. Однак у 2016 році вчені Каліфорнійського університету провели дослідження, яке довело, що хрустіти пальцями — не лише безпечно, а й корисно.

Порівнявши результати ультразвукового обстеження людей, які не хрустять пальцями, і людей, які мають такі звичку десятки років, виявилося, що в останніх немає набряків, артриту чи інших проблем із суглобами.

Чому у деяких людей пупок випуклий?

Випуклий пупок
Випуклий пупок
Фото: Shutterstock

У 90% людей пупок захований у ямочку. Але є 10% жителів планети, у яких пупок випуклий. Точної причини, чому так стається, медики досі не знають. Але, за найпоширенішою версією, форма пупка визначається в першу чергу за рахунок утворення підшкірної рубцевої тканини. Вважається, що, якщо заживлення пупкової рани йшло швидко, то він не встигає втягнутися і залишається випуклим.

Тобто, це просто особливість тіла, яка не є ні відхиленням від норми, ні ознакою проблем зі здоров'ям.

Чому жінки частіше ходять в туалет, ніж чоловіки?

Туалет
Туалет
Фото: Shutterstock

Біля жіночих туалетів завжди значно більша черга, ніж біля чоловічих. Урологи провели дослідження і виявили, що жінки дійсно ходять до туалету частіше, ніж чоловіки навіть за умови, що випивають однакову кількість рідини.

Вся причина у фізіології. У жінок просто менший сечовий міхур, який, відповідно, швидше наповнюється.

Ще одна причина — у жінок частіше спостерігається синдром подразненого сечового міхура. У нормі доросла людина відвідує туалет 4-8 разів на добу. Якщо ж це стається значно частіше і спричиняє незручності, варто відвідати лікаря.

Читайте також: Дієтологи назвали найшкідливіші харчові звички у жінок

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше