Жителі різних країн розповіли про незвичні традиції, що здивують іноземців

Ви любите подорожувати? Навіть якщо ви вважаєте себе досвідченим туристом, завжди знайдеться щось таке, про що ви навіть не підозрювали.

Користувачі TikTok запустили флешмоб і почали знімати ролики, у яких розповідають про цікаві і незвичні традиції у своїх країнах.

Канада

Перший, хто запропонував ділитися дивними звичаями у своїх країнах, став мешканець Канади з ніком nas.alive. Він розповів, що, на відміну від США, де молоко продають у пластикових каністрах, у Канаді молоко розливають у пластикові пакети. (Для України це не дивно, адже у нас теж так роблять).

@nas.alive

Норвегія

У Норвегії абсолютно нормально залишати немовлят спати у візку надворі, поки батьки, наприклад, сидять у ресторані. У дитячих садочках малюків теж вивозять на вулицю на денний сон. Але не варто хвилюватися, діти тепло одягнені і вкриті, і їм зовсім не холодно.

@ingridsalbu

Дивіться також: 10 місць, які варто відвідати після пандемії – список

Словаччина

У цій країні перед Різдвом люди купують живу рибу і випускають її плавати у ванній на кілька днів. Це роблять для того, щоб риба очистилася після ставкової води перед тим, як її приготувати до святкового столу. Дівчина з ніком bb.coconutbuns розповіла, що щоразу перед тим, як прийняти душ, рибу доводиться “переселяти” у відро.

@bb.coconutbuns

Швеція

Коли за вікном багато снігу — це можна використати як холодильник. Наприклад, у снігу зручно зберігати пляшки з пивом і вином.

@francescaloscialp

Аргентина

В Аргентині студентів, які успішно склали останній іспит, вітають дуже оригінально: друзі і рідні закидають випускника їжею, фарбою, борошном, піною (і взагалі усім, що потрапить під руку).

@dietcokeandthunder

Швейцарія

У Швейцарії майже всі етикетки, брошури, сайти і інструкції в країні мають щонайменше по три версії — німецькою, французькою і італійською мовами. А в деяких кінотеатрах показують фільми з трьома рядами субтитрів різними мовами, і іноді цей текст займає майже половину екрана. 

@claudiachudzik

Сербія

Тут незвичним є спосіб пити каву. Місцеві мешканці змочують кубик цукру у каві, кладуть його до рота, а потім випивають напій.

@esada_b

Ірландія

Якщо ви зайдете в гості до місцевих жителів і вас запросять пообідати, ви маєте відмовитися кілька разів поспіль, навіть якщо дуже голодні. А ось якщо господиня почне наполягати, тоді вже можна погодитися і піти поїсти.

@saviourofhaha

Австрія

Щосуботи о 12 годині дня по всій країні вмикають сирени. Але це не підготовка до апокаліпсису. Це просто перевірка справності систем загального сповіщення.

@klara0709

А що б цікавого ви розповіли про свою країну?

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше