Туристка

Без Парижу та островів: експерти назвали найпопулярніші міста для туризму серед багатіїв

Shutterstock

Для цього експерти застосували кілька важливих критеріїв

Лондонська консалтингова компанія BARNES International склала рейтинг з 50 найпопулярніших міст серед заможних людей світу. Про це пише Daily Mail.

Експерти компанії склали рейтинг, базуючись на основі таких ключових критеріїв, як рівень оподаткування, екологічна ситуація, можливість здобути вищу освіту, рівень підприємництва та особиста безпека. 

Згідно з даними видання, найпопулярнішими містами у світі серед багатіїв стали Цюрих, Копенгаген та Токіо. Також до десятки лідерів увійшли Маямі, Стокгольм, Лондон, Париж, Женева, Амстердам та Сідней. 
 
Цікаво, що у 2019 році лідером рейтингу став Париж, однак вже у 2020 році столиця Франції посіла сьому сходинку. Експерти зазначають, що столиця втратила свій імідж через пандемію та рух "жовтих жилетів". Нью-Йорк, що знаходився на другій позиції, у 2020 році опустився на 11-е місце. Причиною цьому стала пандемія, додає видання. 
 
Раніше виявили місце, що розчаровує туристів найбільше. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ