Подорож

Експерти оприлюднили рейтинг найкращих міст для емігрантів

Shutterstock

Водночас останні місця посіли Рим, Мілан та Сеул

Американські експерти від організації InterNations назвали найкращі міста для проживання емігрантів. Згідно зі списком, трійку очолили Валенсія, Аліканте (Іспанія) та Лісабон. Про це йдеться у звіті організації. 

Автори дослідження опитали понад 15 тисяч людей різних національностей, які мешкають у 181 країні. Респонденти оцінили 66 міст за ключовими показниками: якість життя, фінанси та житло, міське та робоче життя. 
 
Згідно з даними звіту, іспанська Валенсія визнана найкращим містом за показниками якості життя та його вартістю. Проживання у місті позитивно оцінили 90% опитаних експертів, які відзначили доступну медичну допомогу, різноманіття можливостей для відпочинку та чудову погоду. 
 
Крім цього, респонденти залишилися задоволеними своїми фінансами, доступністю житла та підкреслили приязність місцевих жителів. 
 
З мінусів проживання у місті опитувані виділили проблеми з працевлаштуванням. 
 
Також в Аліканте чотири з п'яти респондентів відчувають себе як вдома, водночас жоден з респондентів не сказав нічого поганого щодо особистої безпеки у Лісабоні. 
 
До списку міст-лідерів також увійшли Панама-Сіті, Сінгапур, Малага, Буенос-Айрес, Куала-Лумпур, Мадрид та Абу-Дабі. 
 
На останніх місцях опинилися Гонконг, Дублін, Сантьяго, Париж, Найробі, Мілан, Рим, Сеул та Салімія. 
 
Раніше експерти назвали 10 найдорожчих міст світу. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ