Джон Діллерманд

У Данії для дітей зняли мультик про діда з найдовшим у світі пенісом – відео

скріншот

Чоловік робить зі своїм статевим органом дивні речі

На данському телебаченні почали транслювати мультсеріал для дітей, який розповідає про чоловіка з найдовшим у світі пенісом.

Головного героя мультика, дідуся з аномально довгим статевим органом, звати Джон Діллерманд. Діллерманд у данській мові — сленгова назва для пеніса.

Серіал призначений для дітей віком від 4 до 8 років. Перша серія вийшла 2 січня. Всього їх має бути 20.

У кожній із серій головний герой намагається використовувати свій пеніс, щоб спростити собі життя або допомогти іншим, проте весь час потрапляє в безглузді ситуації. Наприклад, в одній із серій він за допомогою пеніса краде сосиски з фабрики, але врешті випадково засовує свій статевий орган у конвеєр. В іншому епізоді Джон використовує свій член замість повідка для собаки, а також намагається вкрасти у дитини морозиво.

У компанії Danish National TV, яка транслює серіал, заявили, що цей проєкт не про сексуальність. І хоча вони отримали багато обурливих коментарів, були й такі батьки, які схвалюють цей мультик, бо його можна використати, щоб поговорити з дітьми про їхнє тіло.

Деякі коментатори також зауважили, що діти не бачать у мультику сексуального підтексту і вважають його веселим.

Нагадаємо, у Новій Зеландії порнозірки навчають дітей сексуальної грамотності.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ