Що подивитися родині у вихідні: 5 сімейних фільмів

Вихідні – чудова можливість приділити час родині та подивитися разом фільм, який захопить як суворого дорослого, так і маленького бешкетника.

Кіноіндустрія наразі пропонує справжнє розмаїття жанрів до перегляду: від родинних детективів до фільмів про супергероїв та пригоди чарівників. Дивогляд зібрав 5 різних фільмів, яка варто переглянути усією сім'єю. 

Марлі та я (2008)

Жанр: комедія, мелодрама 

Марлі – життєрадісний песик, якого вирішує завести подружжя після весілля, аби підготуватися морально перед тим, як народжувати дітей. Марлі змінює життя пари та їхніх дітей. Ця добра та щира комедія зуміє навчити кожного цінувати момент та любити одне одного. Також краще підготувати паперові хустинки, адже "Марлі та я" це також і мелодрама. І тут, повірте, розчулиться кожен. 

Їжак Сонік (2020)

Жанр: мультфільм 

Захоплива історія про звичайного хлопця-невдаху Тома, який не може отримати підвищення через постійні проблеми із роботою. Одного разу він зустрічає інопланетянина Соніка, який дуже схожий на їжака. Істота дуже швидка, тому на неї полює злий доктор. Завдяки Соніку вчений мріє захопити планету, тому тепер доля людства залежить від невдахи Тома. 

Кролик Петрик (2017)

Жанр: пригоди, комедія, фентезі

Петрик мешкає в глибокій норі, розташованій у казковому лісі, з мамою та трьома сестричками. Мама кролика продає товари, необхідні для місцевих жителів. Овочі мама кролиця "позичає" у фермера МакГрегора, який не бажає ділитися врожаєм з лісовими мешканцями, а навпаки, мріє про пироги з кролятиною. І тоді пухнасті вирішують дати відсіч безжальному фермерові. Фільм можна переглянути й оком не змигнути, а його гумор змусить сміятися глядача будь-якого віку. 

Зоотрополіс (2016)

Жанр: мультфільм

Мультфільм, що стирає межі між поняттями дорослого та дитячого кіно і змушує дивитися із захватом до останньої хвилини. Зоотрополіс – місто, в якому мешкають різноманітні звірі. Вони ходять на роботу, заводять родини та зустрічаються із друзями. Головний герой – лисеня Нік. Його затримали за злочин, якого той насправді не робив. Ніка починає переслідувати поліцейська кролиця Джуді Хопс, яка підходить до своєї роботи максимально відповідально. Несподівано герої дізнаються, що опинилися в самому центрі змови, і тепер їм двом доведеться знайти того, хто за цим стоїть. 

Співай (2016)

Жанр: мультфільм 

"Співай" – історія, що мотивує вірити у свої мрії навіть тоді, коли ти самотній у своїй вірі. За сюжетом керівник місцевого театру коала Бастер Мун влаштовує пісенний конкурс, аби виправити скрутне фінансове становище та дати шанс виступити кожному. Всі мешканці-звірі міста дізнаються про співоче шоу та вирішують взяти участі, сподіваючись дійти до фіналу та виграти бажаний приз. 

Раніше Дивогляд розповідав про 10 сучасних українських фільмів, які має подивитися кожен. 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше