премія Оскар

Кіноакадемія змінила правила номінації фільмів на "Оскар"

Facebook

Відтепер стандарти матимуть толерантні пункти задля уникнення дискримінації

Американська кіноакадемія оновила стандарти, яким повинні відповідати фільми для номінації в категорії "Кращий фільм". Про це повідомляє пресслужба премії "Оскар".

"Стандарти розроблені для заохочення рівного представництва на екрані і за його межами, щоб краще зобразити різноманітність аудиторії, що йде в кіно", – зазначено в повідомленні.

Нові критерії створювалися із використанням стандартів Британської академії кіно та телемистецтв (BAFTA).

Наразі представлено 4 стандарти, кожен з яких має кілька пунктів, пов’язаних з етнічними, расовими, гендерними або інклюзивними ознаками. Серед них:
  • один з головних героїв або героїв другого плану повинен бути темношкірим, азіатом, латиноамериканцем, жителем Близького Сходу або представником іншої етнічної групи;
  • не менш 30% акторського складу фільму повинні бути представлені жінками, етнічними представниками, членами ЛГБТ-спільноти або людьми з обмеженими можливостями;
  • основна тема картини повинна стосуватися расових, гендерних проблем або проблем людей з обмеженими можливостями;
  • в якості стажистів, дистриб’юторів, керівників рекламної кампанії повинні бути кілька представників інших етнічних груп, жінок, членів ЛГБТ-спільноти.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу "Оскар-2021" перенесли з 28 лютого 2021 року на 25 квітня. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ