Оскар

Україна висунула три фільми для участі у нацвідборі на "Оскар"

arenanews.com.ua

Офіційне затвердження переможця відбудеться 24 вересня

У 2020 році український оскарівський комітет назвав три фільми обраних для висування на премію "Оскар" у категорії "Міжнародний повнометражний фільм". Кожна стрічка створена за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Про це йдеться на сайті установи. 

Драма "Атлантида"

Події стрічки розгортаються у 2025 році. Саме тоді Україна перемогла Росію у війні на Донбасі. Окуповані території знову повертають до складу держави. Однак після 11 років військових дій на Донбасі ті землі стають непридатними для життя. Проте на тлі спустошення народжується нове кохання.

Лірична комедія "Мої думки тихі"

За сюжетом молодий звукорежисер Вадим отримує шанс емігрувати до Канади. Однак для цього хлопцю потрібно записати звуки карпатських тварин. Вадим дуже хоче покинути "незручну Україну" та виїхати до "привабливої Канади", тому погоджується на цю пропозицію. Мандрівка могла би бути звичайним робочим відрядженням, якби разом із хлопцем не вирушила його мама. 

Документальна стрічка "Земля блакитна, ніби апельсин"

Воєнні дії на сході України тривають шостий рік. Обстріли у Красногорівці, де живуть мати-одиначка Ганна та її четверо дітей, не припиняються. Однак поки зовнішній світ складається з вибухів та хаосу, дім головних героїв повен життя і світла. Мама й діти мають різні захоплення, грають на музичних інструментах і, що найцікавіше, знімають самотужки фільми про своє життя під час війни. 

24 вересня відбудеться пресконференція задля визначення фільму-кандидата на премію "Оскар" у категорії "Міжнародний повнометражний фільм" від України.

Нагадаємо, кіноакадемія змінила правила номінації фільмів на "Оскар".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ