Нецензурна лексика

Нецензурна лексика вказує на креативність та інтелект людини – учені

Shutterstock

Подібні слова можуть допомогти при больових відчуттях

Експерти протягом кількох десятків років досліджували феномен нецензурних слів і поділилися висновками експериментів. Про це повідомляє Daily Mail.

Професор психології Массачусетського коледжу вільних мистецтв Тімоті Джей, який займається вивченням ненормативної лексики більше 40 років, стверджує, що у неї є багато переваг.

Учасникам експериментів пропонували добирати слова на певні букви. Ті, кому вдалося сформулювати більшу кількість слів, зазвичай використовували нецензурну лексику.

Науковці з Кільського університету Великої Британії вважають, що вона також має знеболювальний ефект. В рамках експерименту учасники занурювали руки в ванну з крижаною водою і намагалися тримати їх якомога довше.

У процесі вони використовували ненормативну лексику. Виявилося, що остання допомагала людям тривалий час тримати руки в таких умовах. Це вказує на те, що такі слова підвищують больову толерантність.

Також серед вчених є думка, що людина з високими інтелектуальними здібностями частіше використовує  подібну лексику, ніж малоосвічений індивід.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як запобігти сонному паралічу та в чому його небезпека.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ