Загроза антибіотиків

Ефективність 99%: учені виявили новий дієвий засіб контрацепції

Фото із відкритих джерел

Ефективність оральних контрацептивів всього 95%

Британські науковці винайшли новий альтернативний спосіб екстреної контрацепції. Про це пише New England Journal of Medicine. 

Екстрена контрацепція – метод для запобігання вагітності, що використовують після незахищеного статевого акту. Зазвичай для такого виду сексу з партнером жінки використовують препарати в таблетках та внутрішньоматкові спіралі (ВМС).  

Останні дослідження показали, що найефективнішим методом контрацепції може бути ВМС, що містить мідь. За даними видання, ефективність такого способу вища від 99%. Однак лікарі застерігають: використовувати їх не варто, якщо у жінки є захворювання органів малого таза та гострі статеві інфекції. 

Також науковці вперше оцінили ефективність ВМС, що містять гормон левоноргестрел. Експерти порівняли ці два види. 

У дослідженні взяли участь 638 жінок, які зверталися по допомогу до трьох клінік штату Юта. Половині призначили ВМС з міддю, іншій – гормональні. 

Відтак, у групі, де використовували гормональні ВМС завагітніла 1 жінка, а в групі препарату з міддю вагітності не було. На думку науковців, обидва засоби мають високу ефективність. ВМС набагато дієвіші, ніж оральні контрацептиви з ефективністю в 95%. 

Раніше українка створила новий контрацептив для жінок.  

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ