Як займатися фітнесом під час карантину: поради експертів

Під час карантину багато людей почали вести менш активний спосіб життя, що обумовлено багатьма факторами.

Саме тому на ресурсі Kralya.org.ua склали список порад, які допоможуть займатися фітнесом навіть вдома.

Потрібен серйозний підхід

Людина може ставити перед собою різні завдання – незначне схуднення або кардинальна зміна зовнішності. Так чи інакше, треба виконувати план, щоб досягти гарних результатів.

Останні можливі тільки у випадку регулярних та послідовних тренувань, тому не треба думати, що фітнес – це хобі, яким можна ефективно займатися під настрій.

Краще вивчати минулий досвід і вчитися на помилках

Мету займатися фітнесом удома можна поставити, але не треба думати, що цього так легко досягти. Якщо ви вже починали займатися фітнесом, але з часом переставали, тоді треба себе запитати "Що саме мені завадило?".

Можливо, схожий досвід ваших знайомих, які знайшли сили для продовження, вам допоможе.

Фітнес
Фітнес
Фото: Shutterstock

Приділяти час фітнесу не так важко, як може здаватися 

Є думка, що для фітнесу потрібна  величезна кількість часу, але для тренування з ефектом оздоровлення треба близько трьох годин щотижня – по годині на одне заняття.

Спортивні психологи вважають, що слова про брак часу – лише привід, а тому треба краще обдумати, чим саме обумовлене небажання приділяти час фізичним вправам.

У компанії більш продуктивно і цікаво

Коли ми самостійно пропускаємо тренування, то це стосується лише нас самих. В цьому випадку єдиний, перед ким потрібно буде виправдовуватися, – це ви.

Фітнес
Фітнес
Фото: Shutterstock

Для багатьох людей це проблема, тому рекомендуємо займатися з кимось в парі. Навіть якщо зараз карантин і ви не плануєте залишати оселю, то ви все одно можете спокійно влаштувати фітнес зі своїм другом по відеозв'язку.

Планування свого часу

Ви можете пов’язувати відсутність фітнесу в своєму житті з дефіцитом часу, проте цю проблему можна вирішити завдяки наведенню ладу у своїх планах.

Можливо, якщо ви грамотно організуєте свій графік, ви зумієте виділити трохи часу для фізичних вправ.

Смартфон стане на заваді здоровому тілу 

Смартфон
Смартфон
Фото: Depositphotos

Під час тренування людина може відволікатися на телефонні справи. Як відомо, останні можуть забрати багато часу, котрий краще приділити корисним фізичним вправам.

Цим і обумовлена рекомендація щодо того, що краще відкласти телефон і зайнятися фітнесом. В спорті потрібно чітко визначити свої цілі і зрозуміти, що невинний дзвінок або соцмережа можуть негативно вплинути на процес.

Фахівець  із фітнесу допоможе зробити все грамотно

Дуже добре, якщо ви знайшли час для занять, проте не менш важливою є тренувальна програма. Новачок навряд зможе скласти її правильно, оскільки  фітнес є свого роду цілою наукою.

Фітнес
Фітнес
Фото: Shutterstock

Саме тому ми радимо звернутися до справжнього фахівця  в цій справі, завдяки якому ви не втратите даремно багато часу, а також не нашкодите власному здоров’ю.

Нагородження за досягнення мети

Треба нагороджувати себе за виконання кожного етапу роботи. Наприклад, якщо ви протягом місяця не пропускали тренування, тоді чому б не порадувати себе покупкою, про яку ви давно мріяли?

Біг
Біг
Фото: Shutterstock

Можливо, ви бажаєте мати нові кросівки або одяг, який вам знадобиться для фітнесу. Таким чином, ви отримаєте більше задоволення від процесу.

Спершу буде важко, але з часом стане краще

Фітнес
Фітнес
Фото: Shutterstock

Для будь-якої справи найголовніше – початок. Вчені стверджують, що гострі стресові реакції супроводжують новачка протягом перших трьох тижнів.

Але згодом ситуація стане більш спокійною, а також до людини прийде впевненість у своїх силах. Якщо людина старанно виконує всі заплановані програми тренувань, то через певний час вона зуміє упевнитися в тому, що у її роботи є задовільні результати.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про 4 важливі поради, які допоможуть познайомитися в мережі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше